Вітали  ювілярів

Дата: 20.09.2021 08:18

Фото без опису18   вересня 2021 року  Лютенський   сільський  голова Володимир  Омельченко  разом із старостою Рашівського старостинського округу Русланом Гріньком та адміністратором Оленою Ярошенко  привітали  з  95 - літнім ювілеєм  Марію Григорівну    Бутенко - жительку села Рашівка та вручили  цінний подарунок.

Все  життя   жінка  пропрацювала   в колгоспі , зараз проживає разом із донькою та її сім'єю.

Фото без опису         20 вересня  2021 року 105 років відзначила довгожителька села Соснівка  Марфа  Василівна  Павлюк. Сільський голова привітав ювілярку  і   також передав їй  подарунок. Марфа Василівна працювала в лісгоспі, на інших роботах, на сьогодні проживає разом із донькою.

Доброго здоров'я Вам,  Маріє Григорівно та Марфо Василівно  і  многая літа!!!