Відбулося засідання робочої групи по розробці стратегії розвитку

Дата: 31.08.2021 15:28

31 серпня  2021 року в актовій залі Лютенської  сільської  ради  відбулося засідання робочої групи з розробки  Стратегії розвитку Лютенської сільської територіальної громади на період до 2027 року.

На засіданні були присутні  20 з 26 членів Робочої групи: посадові особи сільської ради, старости с.Соснівка, с.Лисівка, с.Рашівка, представник від Полтавської обласної державної адміністрації, громадські активісти, керівники сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств, підприємці громади, керівники комунальних підприємств та організацій, спеціалісти в галузі медицини та освіти.

За результатами засідання визначено основні технічні завдання на проекти місцевого розвитку до Плану реалізації Стратегії, а також вирішено подати проект Стратегії на розгляд та затвердження на черговій сесії сільської ради.