A A A K K K
для людей із порушенням зору
Лютенська сільська рада
Полтавська область, Миргородський район

Хочете подорожувати? Костянтин Громлюк — теж. Для цього він вакцинувався.

Дата: 31.08.2021 09:46
Кількість переглядів: 157

Чоловік працює електромонтером на Рівненській атомній електростанції. Коли про #COVID19 почув вперше, здавалося, що до України це навряд добереться. А потім почалося, і хворих ставало все більше. За кілька місяців почали хворіти й співробітники. Хоча на станції діє жорсткий карантинний режим.


Костянтин не захворів або ж переніс коронавірус безсимптомно. Щойно з’явились новини про початок вакцинації в Україні, одразу подзвонив до сімейної лікарки. Тоді якраз надійшла партія вакцини AstraZeneca для працівників атомної. Костянтин швиденько записався. На своїй дільниці електромонтер став у списку першим, подавав приклад.
Дискусії про щеплення на перервах тривали постійно. Хтось вірив у міфи, а хтось аргументував відмову тим, що ліпше дочекатись певної вакцини. Костянтин не хотів витрачати час.
Понад усе він любить подорожувати, тож хоче, як і раніше, їздити до ЄС без постійних тестів і двотижневих карантинів.
Читайте його історію на The Ukrainians
? https://bit.ly/3rR6bZV
Якщо вам 18 років або більше, то час вакцинуватися від COVID-19. Безпечні та перевірені вакцини вже доступні кожному українцю. Щоб захистити себе та близьких, реєструйтеся на щеплення через сімейного лікаря, роботодавця або у найближчому пункті вакцинації: https://list.covid19.gov.ua/
#Захищені #Vaccinated

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора