"Якісна освіта - стандарт нового покоління "

Дата: 30.08.2021 16:09

30 серпня 2021 року в приміщенні відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Лютенської сільської ради відбулася серпнева нарада директорів закладів загальної середньої освіти та директорів закладів дошкільної освіти Лютенської територіальної громади. На нараду був запрошений сільський голова Омельченко Володимир Іванович.

Начальник відділу освіти Романенко Н.О. познайомила керівників закладів з матеріалами обласної серпневої конференції, яка відбулася 20 серпня в м. Полтава. Було окреслено завдання та шляхи їх реалізації на прийдешній 2021-2022 н.р.. Обговорено такі питання:

1. Нова українська школа - впевнений поступ освітньої реформи. Розвиток    освітньої галузі Лютенскьої громади;

2. Модернізація освітньої галузі громади;

3. Забезпечення пожежної та техногенної безпеки у навчальних закладах громади у 2021-2022 навчальному році.

4. Забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя у закладах освіти Лютенської сільської ради.

6. Співпраця відділу освіти з комунальним закладом.

7.  Різне