Відбулася сьома позачергова сесія Лютенської сільської ради

Дата: 10.08.2021 13:42

10 серпня    2021 року в  залі засідань  Лютенської сільської ради  відбулося пленарне засідання сьомої позачергової сесії  Лютенської  сільської  ради  восьмого скликання.  Участь у роботі сесії взяли  15 депутатів  із 22 обраних .

Вів  засідання сільський голова Володимир Омельченко.      На розгляд порядку денного було  внесено  3   питання.

Перед   сесією  відбулося розширене засідання всіх постійних комісій сільської ради, на яких розглянуто  проєкти рішень, попередньо внесених до проєкту порядку денного.

Отже, депутати одноголосно  внесли зміни до бюджету Лютенської  територіальної громади на 2021 рік та взяли на баланс безхазяйне нерухоме  майно( танцмайданчик) , який знаходиться в с.Лютенька в сільському парку для подальшої експлуатації та утримання.

У « Різному» депутати обговорили наболілі питання ремонту доріг , створення філії КП «Джерело» у с.Лютенька, нагальне питання вакцинування  населення громади  від Covid -19 та ряд інших. Фото без описуФото без опису