Відбувся конкурс

Дата: 30.07.2021 12:01

30  липня  2021 року  в  залі засідань Лютенської сільської ради    відбувся конкурс на заміщення вакантних посад  головного спеціаліста з юридичних питань виконавчого комітету та головного спеціаліста відділу з питань освіти, культури, молоді та спорту  виконавчого комітету   Лютенської  сільської ради ( відповідно до  розпорядження   сільського голови  Омельченка В.І.    від   29.06.2021     № 40-ОД).

Участь у конкурсі взяли два кандидати –Микитовська Віталіна Іванівна  та Кійко Сергій Іванович .   За результатами екзаменаційного іспиту та співбесіди  конкурсна комісія рекомендувала сільському голові Омельченку В.І. призначити на посаду головного спеціаліста з юридичних питань  виконавчого комітету Микитовську Віталіну Іванівну та на посаду головного спеціаліста відділу з питань освіти, культури, молоді та спорту  виконавчого комітету   Лютенської  сільської ради Кійка Сергія Івановича.