В Україні розширять мережу центрів масової вакцинації - Кирило Тимошенко

Дата: 20.07.2021 14:12
Кількість переглядів: 302

 

Фото без опису

Вакцина від COVID-19 уже є доступною для всіх категорій українців, а центральна влада працює над подальшим розширенням мережі центрів масової вакцинації.

Про це повідомив заступник голови Офісу Президента Кирило Тимошенко під час селекторної наради за участю голів обласних державних адміністрацій та представників Кабінету міністрів.

Підсумки наради опубліковані на сайті Президента України.

За словами Тимошенка, центри масової вакцинації працюють сім днів на тиждень. Нова комунікаційна компанія щодо щеплень стартує після ухвалення Міністерством охорони здоров’я рішення про перехід до 5-го етапу вакцинації, що має відбутися цього тижня.

Згідно з даними на сайті Президента, за минулий тиждень було зроблено 609 тис. щеплень, тоді як тижнем раніше – 560 тис. щеплень. Цього тижня в регіони буде спрямовано ще 3,3 млн доз вакцини. Зокрема, 2 млн доз Moderna, 1 млн доз CoronaVac і 300 тисяч доз Pfizer.

«У нас має бути щонайменше один великий головний центр масової вакцинації в кожному обласному центрі. Крім того, центри масової вакцинації мають бути відкриті в кожному районному центрі та в містах, у яких проживає понад 100 тисяч населення», – наголосив заступник голови ОП.

Також Тимошенко поставив завдання організувати підвезення людей до центрів масової вакцинації у всіх містах, районах та ОТГ.

«Тому що треба прискорювати темпи вакцинації», – додав він.

Інша пропозиція, які озвучили учасники наради - створення пунктів щеплень на прикордонних пунктах пропуску. За підсумками селекторної наради керівникам міністерств та державних підприємств також було дано завдання розпочати активну вакцинацію своїх колективів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора