Вихідними в Україні розпочали роботу центри масової вакцинації населення

Дата: 07.06.2021 13:41

5-6 червня центри масової вакцинації діяли в таких містах:

-  Київ, на базі Міжнародного виставкового центру

-  Львів, на базі стадіону “Арена Львів”

-  Одеса, на базі ТЦ “Мегадом”, Fontan Sky Center, ЗОШ “Кримська”

-  Тернопіль, на базі Центру дозвілля та молодіжних ініціатив імені Довженка

-  Полтава, на базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

-  Кременчук Полтавської області, на базі Кременчуцького ліцею № 11 "Гарант"

-  Лубни Полтавської області, на базі кінотеатру "Київська Русь"

-  Миргород Полтавської області, на базі будинку культури Миргородської міської ради

-  Горішні Плавні Полтавської області, на базі відокремленого адміністративного підрозділу "Гірничо-збагачувальний комбінат"

-  Рівне, на базі обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім. В. Поліщука

У центрах щеплюватли громадян, які записалися до листа очікування вакцинації проти COVID-19 в додатку чи через сайт "Дія" або через контакт-центр МОЗ. Пріоритет надавали людям похилого віку.

5-6 червня у цих центрах масової вакцинації використовували вакцину CoronaVac/Sinovac. Вакцина затверджена ВООЗ для екстреного застосування.