Як надавачам медпослуг розпочати вакцинувати громадян від COVID-19?

Дата: 07.06.2021 13:40
Кількість переглядів: 272

 

Фото без опису

Комунальні та приватні надавачі медпослуг* можуть утворити мобільну бригаду чи пункт щеплення проти COVID-19. Для цього надавачі медпослуг звертаються з офіційним запитом у довільній формі до підрозділу з охорони здоров’я обласної (ОДА) або Київської міської державних адміністрацій (КМДА).

Необхідно вказати: осіб, відповідальних за запис, облік залишків вакцин, актуальні телефони реєстратур.

Підрозділи розглядають заявку. Якщо рішення позитивне, ОДА чи КМДА просить МОЗ включити цього надавача до переліку надавачів медпослуг, залучених до вакцинації від COVID-19.

Фото без опису

Якщо негативне,  надавач може напряму звернутись до МОЗ, яке проведе додаткові консультації за участі надавача медпослуги та відповідного підрозділу.

Підрозділи подають списки надавачів послуг до МОЗ щомісячно у період від 25-го до 30-го числа.

МОЗ верифікує дані та затверджує оновлений перелік надавачів медпослуг, залучених до вакцинації від COVID-19.

*Надавачі медичних послуг – це заклади охорони здоров’я усіх форм власності та фізичні особи-підприємці, які мають ліцензію на медичну практику та підключені до електронної системи охорони здоров’я.

Заклади охорони здоров’я всіх форм власності та фізичні особи-підприємці, які мають ліцензію на медичну практику, можуть утворити мобільну бригаду чи пункт щеплення проти COVID-19.

Для цього необхідно звернутись до підрозділу з охорони здоров’я обласних чи Київської міської держадміністрацій з проханням внести вас до переліку надавачів медпослуг, залучених до вакцинації від COVID-19.

У запиті треба обов’язково вказати особу, яка відповідатиме за запис на щеплення та облік залишків вакцин, та актуальні телефони реєстратур.

Детальніше про процедуру читайте в інфографіці.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора