Відбулася   шоста   сесія  Лютенської  сільської  ради

Дата: 09.07.2021 18:03

9 липня   2021 року в  залі засідань  Лютенської сільської ради  відбулося пленарне засідання шостої сесії  Лютенської  сільської ради восьмого скликання.  Участь у роботі сесії взяли  16 депутатів  із 22 обраних  та депутат Полтавської обласної ради Олексій Матюшенко.

Вів  засідання сільський голова Володимир Омельченко.      На розгляд порядку денного було  внесено  140  питань.

Напередодні  сесії  відбулися  засідання  всіх постійних комісій сільської ради, на яких розглянуто  проєкти рішень, попередньо внесених до проєкту порядку денного.

Одноголосно погоджено звіт про виконання сільського бюджету за  І півріччя та внесено зміни до сільського бюджету  на  2021 рік.

Затверджено  нові  програми:   Програму  фітосанітарних  заходів по ліквідації регульованих шкідливих організмів на території Лютенської сільської ради  на 2021 -2025 роки;   Програму  забезпечення  розроблення  генеральних планів та іншої земельної документації населених пунктів Лютенської сільської  ради на  2021 -2025  роки;  Програму про компенсаційні виплати фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку,особам з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування, на 2021 -2024 роки; Програму на фінансування витрат на надання пільг окремим категоріям громадян Лютенської сільської ради за послуги зв'язку на  2021-2024 роки;   Програму  створення ,утримання фонду захисних споруд цивільного захисту та організації заходів , пов’язаних з проведенням їх технічної інвентаризації на 2021-2024 роки .

Внесено зміни до ряду  діючих програм:  Програми розвитку  культури і спорту Лютенської сільської ради на 2021 рік; Програми розвитку місцевого самоврядування в Лютенській сільській раді на 2021 рік;  Програми  соціально – економічного розвитку  Лютенської сільської ради на 2021 рік; Програми надання грошової допомоги жителям Лютенської сільської ради на 2021 рік та розміру грошової допомоги жителям Лютенської сільської ради у 2021 році.

Депутати проголосували за встановлення податків на 2022 рік:   єдиного податку  для суб'єктів господарювання , які застосовують спрощену систему оподаткування  на території Лютенської сільської ради ; ставок і пільг із сплати земельного податку Лютенської сільської ради   на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки як складової податку на майно на території Лютенської сільської ради ; транспортного податку на території Лютенської сільської ради ;туристичного збору на території Лютенської сільської ради

та  ставок орендної плати в межах населених пунктів Лютенської сільської ради .

Одноголосно депутати прийняли рішення « Про затвердження  Порядку використання цільових коштів», про створення відділу « Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Лютенської сільської ради, затвердження Положення про відділ , Регламенту ЦНАПу  та переліку адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП», «Про створення історико –краєзнавчого музею « Земля О.Д.Засядька» Лютенської сільської ради»;  погодили ряд майнових питань; укладання трудового контракту  із директором Лютенського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу М.Л.Величая Лютенської сільської ради Гринем Олексієм Вячеславовичем.

Враховуючи     зменшення кількості дітей, що відвідують дитячий садок  « Малятко» с.Лисівка, до трьох ( а кількість працівників ДНЗ складає 6 чоловік)прийнято рішення про припинення діяльності комунального закладу дошкільної освіти« Малятко» с.Лисівка шляхом його ліквідації. Дітки будуть підвозитися до ДНЗ с.Рашівка.

Одноголосно депутати прийняли  звернення  до Народного депутата Березіна М.Ю., Полтавської обласної ради, Полтавської обласної державної адміністрації,миргородської районної ради, Миргородської районної державної адміністрації, ДП « Агенство місцевих доріг у Полтавській області» стосовно проведення ремонту та та забезпечення належного догляду за дорогою О 17 02 26 Рашівка –Савинці –Великі Сорочинці, балансоутримувачем якої є Державне підприємство « Агенство місцевих доріг у Полтавській області».

Депутати  досить  оперативно, завдяки попередній роботі постійної комісії з питань земельних відносин, охорони навколишнього середовища, містобудування, будівництва, житлово –комунального господарства та комунальної власності , прийняли   всі  110 земельних питань.

Загалом  сесія була дуже  продуктивною, всі  депутати працювали злагоджено і результативно.