ЗВЕРНЕННЯ до роботодавців, суб’єктів господарювання та громадян Полтавщини

Дата: 08.07.2021 11:12
Кількість переглядів: 387

Фото без описуШановні полтавці! Сплата податків і зборів своєчасно та в повному розмірі – обов’язок кожного громадянина, визначений ст. 67  Конституції України.

 

Пам’ятайте, від вас залежить добробут і процвітання Полтавщини! Заробітну плату в «конвертах» сьогодні без перебільшення можна назвати однією з найбільших перепон для економічного та соціального розвитку держави.

 

Окремі суб’єкти господарювання ігнорують виконання свого прямого обов’язку перед державою та громадою області, виплачуючи заробітну плату у «конвертах» та в розмірах, що є нижче законодавчо встановленого рівня.

 

Наслідком таких порушень є несвоєчасна виплата пенсій, недостатнє  фінансування закладів охорони здоров’я, освіти, культури, низький рівень   заробітної плати працюючих в бюджетних галузях, а також - соціальних виплат малозабезпеченим сім’ям, сім’ям з дітьми та пенсійних виплат людям похилого віку. Тобто залишаються не захищеними соціальні та матеріальні інтереси громадян.

 

З метою запобігання використання незадекларованої праці в області з 01.07.2021 року Управлінням Держпраці у Полтавській області спільно з Головним управлінням ДПС у Полтавській області проводяться заходи державного контролю за додержанням законодавства про працю з питань виявлення неоформлених трудових відносин у суб’єктів господарювання, які мають високі ризики використання незадекларованої праці.

 

Вкотре звертаємось до роботодавців із закликом припинити використання праці найманих працівників без оформлення трудових договорів та трудових книжок, адже отримання заробітної плати в «конвертах» негативно впливає на стаж роботи та пенсію, яку наймані працівники будуть отримувати у майбутньому.

 

Громадяни, ми розраховуємо на вашу свідомість! Вам вирішувати, що є головним - працювати, щоб мати забезпечену старість, заможне  майбутнє  своїх дітей та онуків чи продовжувати жити одним днем. Не стійте осторонь при порушенні ваших прав! Пам’ятайте, що зарплата в «конверті» сьогодні – це завтра без гарантій і впевненості!

 

Прийшов час сказати: «НІ виплатам «тіньової» заробітної плати!» 

 

Управління Держпраці у Полтавській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора