До уваги депутатів Лютенської сільської ради!

Дата: 29.06.2021 13:53

Фото без опису9 липня  2021  року  о 10-й годині   у залі засідань Лютенської  сільської ради (  с.Лютенька, вул. Дружби, 64)  скликається пленарне засідання   шостої  сесії  Лютенської сільської  ради  восьмого  скликання.

На розгляд сесії вносяться питання:

1.Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за 6 місяців  2021 року.

2.Про затвердження  Програми  фітосанітарних  заходів по ліквідації регульованих шкідливих організмів на території Лютенської сільської ради  на 2021 -2025 роки.

3.Про затвердження  Програми  забезпечення  розроблення  генеральних планів та іншої земельної документації населених пунктів Лютенської сільської  ради на  2021 -2025  роки.

4.Про затвердження Програми про компенсаційні виплати фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку,особам з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування, на 2021 -2024 роки.

5.Про затвердження програми на фінансування витрат на надання пільг окремим категоріям громадян Лютенської сільської ради за послуги зв'язку на  2021-2024 роки.

6.Про затвердження  Програми  створення ,утримання фонду захисних споруд цивільного захисту та організації заходів , пов’язаних з проведенням їх технічної інвентаризації на 2021-2024 роки .

7.Про номенклатуру та обсяги місцевого  матеріального резерву

Лютенської сільської ради для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

8.Про внесення змін до  Програми  соціально –економічного розвитку  Лютенської сільської ради на 2021 рік  ( в частині субвенцій ).

9.Про внесення  змін  до Програми  надання грошової допомоги жителям

Лютенської сільської ради  на 2021 рік .

10.Про внесення змін до сільського бюджету Лютенської сільської ради на 2021 рік .

та інші.