Запрошуємо підприємства агропромислового комплексу громади до співпраці у сфері агропромислового комплексу з Республікою Польща

Дата: 17.06.2021 08:49

За інформацією Міністерства розвитку громад та території України у вересні 2021 року на території Республіки Польща відбудиться 16-те засідання українсько-польської Міжурядової Координаційної Ради з питань міжрегіонального співробітництва.

У рамках цього заходу розглядається можливість організації  підписання міжрегіональних угод між адміністративно-територіальними одиницями Україна та республіка Польща з метою активізації співпраці країни у рамках міжрегіонального та транскордонного співробітництва.

Запрошуємо підприємства агропромислового комплексу громади до співпраці у сфері  агропромислового комплексу з Республікою Польща.