ПЕРЕВІРКА  ОПОВІЩЕННЯ

Дата: 25.05.2021 13:44

26  травня 2021 року  з 10- ої до  11-ої години  в  населених пунктах Лютенської  територіальної громади буде проведено  перевірку технічного стану системи централізованого оповіщення.

Під час цієї перевірки будуть  вмикатися електросирени, звучання яких є сигналом цивільного захисту «Увага всім!». Оскільки це навчальна перевірка засобів оповіщення, то мешканці села Лютеньки та Лютенської  територіальної громади повинні зберігати спокій – їх життю та здоров’ю нічого не загрожує.

Основна мета  перевірки – визначення працездатності системи централізованого  оповіщення, яка створена для своєчасного інформування населення про загрозу і виникнення надзвичайної ситуації, а також відпрацювання дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту.

Прохання  до жителів  Лютенської  територіальної громади  бути уважними, не панікувати та поставитися з розумінням до проведення технічної перевірки  системи оповіщення.

Виконавчий комітет Лютенської сільської ради