Засідання адмінкомісії

Дата: 21.05.2021 11:24

21  травня   2021 року в  залі засідань  Лютенської сільської ради  відбулося  чергове  засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Лютенської  сільської ради.

Вів  засідання голова комісії  Володимир Андрусенко.     Комісія розглянула ще один  протокол відділення №1 Миргородського районного відділу поліції ГУ Національної поліції в Полтавській області  про адміністративне правопорушення    та  притягнення  до    адміністративної   відповідальності  гр. С. , жителя с.Лютенька,   за ознаками  ст. 152 КУпАП    про випасання та вигул  домашніх тварин  у невідведених для цього громадських місцях(повторно).

Оскільки громадянин С. після першого засідання  адмінкомісії  ніяк не реагує на винесену йому  Постанову, його знову  визнано винним у скоєнні адміністративного правопорушення, відповідальність за яке передбачено  статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення  та       накладено    на нього  адміністративне стягнення у вигляді максимального штрафу в розмірі   вісімдесяти   неоподатковуваних мінімумів доходів громадян  (  1360 гривень 00 коп).