Шануймо традиції!

Дата: 18.05.2021 13:21

Наближається свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу  - Всесвітній день вишиванки, який відзначається щороку в третій четвер травня та цього року припадає на 20  травня.

У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу,  до  школи чи садочка.

20  травня  2021 року   о 10-00  годині  біля:

-  приміщення  Лютенського сільського  будинку  культури

- приміщення  Рашівського сільського  будинку  культури

- приміщення  Соснівського  сільського  будинку  культури

- музею побуту с.Лисівка

з нагоди  Всесвітнього дня вишиванки  відбудеться  флешмоб   «Вишивана громада».

Запрошуємо  всіх  небайдужих  жителів  громади  одягнути вишиванки, взяти  з  собою  хороший  настрій  і приєднатися до флешмобу.

Долучайте  до  флешмобу свої родини,  адже зазначене свято покликане сприяти єдності і культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу.