Засідання адмінкомісії

Дата: 13.05.2021 16:02
Кількість переглядів: 2038

13  травня   2021 року в  залі засідань  Лютенської сільської ради  відбулося  чергове  засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Лютенської  сільської ради.

Вів  засідання голова комісії  Володимир Андрусенко.     Комісія розглянула  протокол відділення №1 Миргородського районного відділу поліції ГУ Національної поліції в Полтавській області  про адміністративне правопорушення    та  притягнення  до    адміністративної   відповідальності  гр. С. , жителя с.Лютенька,   за ознаками  ст. 152 КУпАП    про випасання та вигул  домашніх тварин  у невідведених для цього громадських місцях.

Адмінкомісія  визнала громадянина С. винним у скоєнні адміністративного правопорушення, відповідальність за яке передбачено  статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення  та вирішила      накласти    на нього  адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі  двадцяти  неоподатковуваних мінімумів доходів громадян  ( 340 гривень 00 коп).

Крім цього, комісія рекомендувала гр.С.  загородити ділянку, виділену йому рішенням п'ятої сесії Лютенської сільської ради восьмого скликання  від  22.04.2021 для сінокосіння, випасу та утримання  худоби , відповідно до його заяви.