Засідання адмінкомісії
Дата: 13.05.2021 16:02
Кількість переглядів: 2061
13 травня 2021 року в залі засідань Лютенської сільської ради відбулося чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Лютенської сільської ради.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21051160/90e3d1247f8d32c286df4ba63cf28856.jpg)
Вів засідання голова комісії Володимир Андрусенко. Комісія розглянула протокол відділення №1 Миргородського районного відділу поліції ГУ Національної поліції в Полтавській області про адміністративне правопорушення та притягнення до адміністративної відповідальності гр. С. , жителя с.Лютенька, за ознаками ст. 152 КУпАП про випасання та вигул домашніх тварин у невідведених для цього громадських місцях.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21051160/5be4bc9299888b646b0c744934335e6e.jpg)
Адмінкомісія визнала громадянина С. винним у скоєнні адміністративного правопорушення, відповідальність за яке передбачено статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення та вирішила накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян ( 340 гривень 00 коп).
Крім цього, комісія рекомендувала гр.С. загородити ділянку, виділену йому рішенням п'ятої сесії Лютенської сільської ради восьмого скликання від 22.04.2021 для сінокосіння, випасу та утримання худоби , відповідно до його заяви.
« повернутися