Шановні жителі громади!

Дата: 29.04.2021 19:46

Запрошуємо вас долучитись до низки заходів по прибиранню території громади, зокрема провести санітарне прибирання та благоустрій прилеглих та закріплених за вами територій, навести лад на територіях приватних садиб, вулицях, господарських територіях та біля під’їздів багатоквартирних будинків.

Нагадуємо, що громадяни зобов’язані утримувати в належному стані не лише об’єкти благоустрою, які перебувають у приватній власності чи користуванні, а й визначену прилеглу до цих об’єктів територію.

Виходячи з правил, просимо в терміновому порядку здійснити прибирання територій (прибрати будівельні матеріали з вулиць та здійснити очистку  узбіч), котрі є прилеглими до приватних садиб .

Попереджаємо, що порушення правил благоустрою населених пунктів передбачає собою притягнення до адміністративної відповідальності (ст. 152 КУпАП Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів. Штраф від 340 грн. до 1360 грн.).

Виконавчий комітет Лютенської сільської ради.