Запрошуємо до робочої групи

Дата: 12.04.2021 10:08

Запрошуємо активних мешканців громади долучитися до складу робочої групи по розробці Стратегії розвитку Лютенської територіальної  громади і розпочинати цю не просту, але цікаву та потрібну справу, вирішити яким шляхом наша громада рухатиметься найближчі кілька років.

Просимо долучатися представників з різних сфер діяльності: освіта, культура, медицина, економіка, підприємництво, соціальна сфера, активна молодь та усіх, хто хоче, щоб його думка була почута та врахована.

Нам потрібні ваші знання та досвід, вміння та бажання працювати, креативні думки та сміливий погляд в майбутнє.

Бажаючих працювати в робочій групі на громадських засадах (5 - 7 засідань, обов'язкові для відвідування), просимо подати свої дані, надіславши їх на електронну пошту lutenka@ukr.net до 16.04.2021 р.

Плануймо своє майбутнє разом!!!