Засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Лютенської сільської ради

Дата: 26.03.2021 15:05

25 березня 2021 р. в актовій залі Лютенської сільської ради відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Лютенської сільської ради. У складі комісії: голова – Романенко Н.О., заступник – Недвига Г.А., секретар – Пашко Л.В., Майборода С.М., Шаповал В.В., Андрусенко В.В., Вовк Г.О., Яресько М.О..

Директори закладів освіти представляли працівників, що атестуються, знайомили з досвідом їх роботи та результатами роботи комісій І рівня.

Щиро вітаємо колег-педагогів із здобутими та підтвердженими кваліфікаційними категоріями та званнями!