Дорогі наші жінки!

Дата: 05.03.2021 10:34

Прийміть щирі вітання з чудовим весняним святом – Міжнародним Днем прав жінок і миру!

Фото без опису     Глибоко символічно, що ми відзначаємо його в час, коли після зимового сну прокидається природа,  а всі наші очікування та надії пов’язані з першим теплом, красою, ніжністю та гармонією. Саме ці риси притаманні вам, наші любі жінки!

Завдяки вашому терпінню, життєвій силі, насназі і любові продовжується рід людський на землі! Одвічно жінка була берегинею домашнього вогнища, вірним другом, коханою дружиною та чуйною і дбайливою матір’ю. Ми глибоко шануємо ваші турботу і тепло, які ви даруєте своїм  близьким та рідним. Доземний уклін вам за цей щоденний подвиг! Усіма своїми перемогами  та успіхами ми завдячуємо тільки вам – нашим коханим! Ви надаєте яскравих барв будням і надихаєте на мужні вчинки.

Від імені Лютенської сільської ради, її виконавчого комітету, всіх чоловіків громади та від себе особисто щиро бажаю  вам добра і щастя, любові й радості, лагідних сонячних днів та здійснення усіх заповітних мрій.

Щоб у вашому серці ніколи не згасав вогонь любові, а в родині  завжди панували добробут і злагода.

Нехай ваші діти будуть здоровими, а дім – благополучним.

Зі святом Вас!

Лютенський сільський голова             Володимир Омельченко