Міграційна служба

31 Липня, 2023 р., 16:06
Якщо ви перебуваєте за кордоном й не встигли своєчасно отримати замовлений у підрозділі Державної міграційної служби закордонний паспорт чи ID-картку, то забрати ці документи можливо через закордонні дипломатичні установи України.
15 Червня, 2023 р., 16:45
Щоби дізнатися, на якій стадії виготовлення документи, українці активно користуються онлайн-сервісом «Перевірка стану оформлення документів» на офіційному сайті ДМС.
12 Червня, 2023 р., 08:18
Після початку повномасштабної війни в Україні мільйони наших громадян були змушені покинути рідні домівки та виїхати за кордон. Серед них було чимало вагітних жінок, які народили діток уже в інших країнах. Тож наразі у них виникає чимало запитань щодо документів для малят.
08 Травня, 2023 р., 08:16
Інформуємо, щоб переслати паспорт громадянина України у формі ID-картки або закордонний паспорт до іншого підрозділу міграційної служби у більш безпечнішому регіоні України для його отримання необхідно звернутися до територіального підрозділу ДМС, де особа буде отримувати паспорт, та подати письмову заяву, у якій зазначити наступну інформацію:
14 Квітня, 2023 р., 09:53
Міграційна служба у Полтавській області нагадує, що ID-картку можна оформити НЕЗАЛЕЖНО від місця реєстрації.
10 Квітня, 2023 р., 08:20
Нажаль під час війни нерідко трапляються такі ситуації як втрата паспорта громадянина України чи закордонного паспорта.