«Участь педагогів Лютенської громади у всеукраїнському конкурсі «Учитель року-2023» – позитивний вектор професійного зростання»

Дата: 23.01.2023 14:23
Кількість переглядів: 185

З 12 по 18 січня 2023 року на базі Полтавської академії неперервної освіти імені М.В. Остроградського у режимі онлайн проведено відбірковий етап першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023». Від закладів освіти Лютенської сільської територіальної громади, у номінації «Початкова освіта», участь у конкурсі взяла учителька початкових класів опорного закладу «Лютенський ліцей імені М.Л.Величая» Лютенської сільської ради ПОПІВНА Оксана Миколаївна.

Фото без опису

Конкурсантка виконала тестові завдання з фаху та методики викладання відповідних навчальних предметів, провела майстер-клас, представляла власний досвід, виконувала практичні завдання та відповідала на питання членів журі. Наша представниця отримали неоціненний досвід участі у фаховому конкурсі, презентувала власні педагогічні ідеї та мала змогу стати активними учасниками майданчика з обміну професійними надбаннями.

Шановна Оксано Миколаївно! Сподіваємося, що конкурс розкрив перед вами нові обрії, можливості щодо пізнання себе та світу! Ви – наша гордість! Так тримати! І з таким же настроєм і завзятістю крокуйте вперед до нових перемог та вершин! Нехай Вам щастить у всьому!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора