Дата: 01.06.2021 09:56

Діти – це  найкраще,  що є на Землі,  це наше  майбутнє . Вони потребують  щоденної уваги від батьків.   Важливо піклуватися про особливі категорії дітей,  дітей – сиріт.   Депутати  Лютенської  сільської  ради   не залишили їх поза увагою . Напередодні свята  - Міжнародного дня захисту дітей Віктор Хоменко    та  Григорій   Копко , депутати сільської ради,  підготували гостинці для Максима та Артура Злепків,  які й  вручили начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Лютенської сільської ради  Олександр Христенко та Віктор Хоменко.

У Рашівському  старостинському окрузі   за ініціативи старости, Руслана Грінька , депутати подарували  Андрію Яровому, випускнику Рашівського ЗЗСО І –ІІІ ст., вишиту сорочку як оберіг. Крім цього, пригостили дітей солодкими подарунками.